Nu... 'rapiditatea' aia e ceva normal pentru Romania.
Ideea e ca s-au decis romanii sa colaboreze cu aia din Coreea de Nord in domeniul invatamantului, culturii, stiintei si sportului fix cand coreenii s-au decis sa zica pas invatamantului, culturii, stiintei si sportului, ca sa poata trimite studentii in fabrici si sa scoata tara din criza.
Special am boldat anumite chestii in postul original, sa se inteleaga mai usor ideea...




Răspunde cu citat