Sa fim mai deschisi spre globalizare, cel putin noi care ne dam pe net.Ce parere aveti?
Sa fim mai deschisi spre globalizare, cel putin noi care ne dam pe net.Ce parere aveti?
Those were fast strange times and we worked in fast strange ways.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)