M-am uitat acum si la www.Bravo-Girl.ro si lafel imi apar. Cele vechi sunt indexate dar cand intru pe ele nu gaseste pagina, cele de acum nu s-au indexat.
Articolele sunt scrise de cateva zile, trebuia sa se indexeze pana acum avand in vedere ca siteul are aceeasi nisa si a fost pus la cateva zile dupa stergerea celui vechi.
La norisor.ro vad ca sunt indexate dar nu am pozitii in serps la niciun articol. Aici am si pleznit-o putin: Am luat ziarul click, am verificat cateva titluri de articole pe google.ro si nu existau si m-am pus pe scris. La 2 zile dupa ce am scris aproape 50 de stiri am mai facut niste cautari. De data asta toate articolele existau pe site-ul ziarului. Ce e de facut acum? le sterg sau le las asa si sper sa nu pierd pr-ul si domeniul mai ales?
Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.