Revistele nu cred ca sunt o sursa importanta de idei de business si nici sa iei exemplu la ce au facut altii.
Emisiunea aia, am trecut peste ea de vreo 2-3 ori, nu mi se pare prea buna, ma irita postul. Cred ca ar avea un success un sistem care nu merge pe ideea un singur "juriu" si FIFO al candidatilor ci un proces ne-liniar.
Cea mai buna sursa de idei cred ca este receptivitatea combinata cu simtul analitic.
PS. Care e ideea? Suntem oameni de online si cautam sa facem bani din offline?



Răspunde cu citat

).
deci riscul sa fii copiat va fi si mai mare.

