Citat Postat în original de sapioit Vezi Post
Sincer, atata timp cat au acei 3%, sunt pe locul 2. Mai ales ca MS ne baga pe gat bing-ul si IE-ul, cand instalam windowsul... Asa si-au format cei 3%. Si chestia e ca ei copiaza ca sa ramana in top, dar si vin cu cate-o idee, insa care nu face senzatie. Le trebuie ceva de care sa se vorbeasca pe net si un alt motiv pentru a folosi Bing. Mai ales ca stau tare nasol la capitolul site-uri indexate. N-au indexat nici macar youtube-ul (ma refer la materiale mai noi). Am canal pe care postez constant de vre-o un an si tot nu-l gasesc, cu bing, cand ii caut numele. Poate este doar cazul meu...
Cine te obliga sa instalezi win? sunt atatea altenative, pe de alta parte cine te obliga sa-l folosesti.
Uite ca, cautarile de pe facebook se fac pe bing