Cataline, cred ca m'as bucura sa fie cineva ca tine sa ma invete mereu, nu la tine m-am referit ci la acei copii care nu ai inteles ce se face aici pe forum.
Versiune printabilă
Cataline, cred ca m'as bucura sa fie cineva ca tine sa ma invete mereu, nu la tine m-am referit ci la acei copii care nu ai inteles ce se face aici pe forum.