http://www.comunicatedepresa.ro/inde...catid=MTkyMjU=
E oficial, gata.
Cei care folositi Textad si Neogen, sariti si incercati reteaua contextuala Arbomedia.
Versiune printabilă
http://www.comunicatedepresa.ro/inde...catid=MTkyMjU=
E oficial, gata.
Cei care folositi Textad si Neogen, sariti si incercati reteaua contextuala Arbomedia.
Faina stire, sa vedem ce iese si din asta. Serviciul s-a lansat pe 18 octombrie, iar dupa o zi de activitate, eu am prins contul cu numarul 139. Sa speram ca o sa creasca repede. :D
Asta suna interesant.Citat:
Puteti castiga peste 50% din pretul platit de client pentru fiecare click*
sunt curios daca accepta site-urile care au reclama neogen sau texad pe ele, sau obliga userii sa le scoata :)
Am aflat si ca la baza au scriptul de la bbKontext
Da .. Acum citeam si eu :
Am aflat tot :twisted:Citat:
Oslovíme Vaše zákazníky...
zadejte reklamní kampaň a získejte
za své investované peníze předem
dané a garantované výsledky
Eu nu inteleg nimic...mi-am facut cont, m-am logat si imi apare o pagina in engleza desi site-ul se adreseaza Romanilor (ceva tipic romanesc) .
Acum nu stiu cum as putea sa-mi inscriu site-ul sau tre sa ma contacteze ei? cine a facut cont dati cateva detalii va rog, la help-ul lor e o pagina alba...
Numai bine!
I'm 142, dar nu vad unde pot sa inregistrez site-uri? E cam aiurea...
eRwin - tot ce zic ei in legatura cu noul sistem este ca va fi aplicat pe site-urile din: http://www.contextuala.ro/lista/
Nimic alt ceva pentru moment.
M-am lamurit...in articolul la care a dat link Cristi in primul post printre altele scrie :
Citat
Disponibil deocamdata exclusiv in reteaua ARBOmedia, aceasta permite site-ownerilor din retea sa mareasca incarcarea cu publicitate platita, si in acelasi timp sa beneficieze de un serviciu revolutionar de banner exchange intregrat cu sistemul de servire contextuala a bannerelor pe site-uri. Pe viitor serviciul va fi extins si pentru site-uri ce nu fac parte din reteaua ARBOmedia.
Deci momentan nu ne putem inscrie site-urile...