-
Eu am contul nr 42.
Desi m-am inscris ca publisher, nu gasesc in meniu decat cum sa fac o campanie, nimic despre publisheri, codul ce trebuie introdus in pagina sau inscriere site.
@ben Nu are o zi de activitate, ci doar de la lansarea oficiala. Eu m-am inscris acum o saptamana.
Edit: ba chiar mai mult. Acum am vazut mailul de inregistrare : 5 octombrie
-
Sectiunea din meniu cu VREAU SA DAU BANI mi se pare... aiurea...
-
LOL. Daca vrei sa dai bani da-i :D
-
Fiti atenti:
Intrati aici : http://www.contextuala.ro/login/
Dati login (fara sa scrieti nimic la user si pass).
Redirect catre : http://www.arbocontext.ro/login/
CE AIUREA :)
Ca sa nu zic ca nu exista remember password. Am cont inca din prima zi de cand a fost site online cred. Nu mai stiu datele.
-
Personal nu prea ii acord o mai mare sansa decat Neogen-ului. De ce? Pentru ca inca e greu sa ai contextualitate cu doar cateva sute de reclame in probabil tot atatea site-uri. Tot ce se poate face acum si care sa fie intradevar contextual, e sa pui pe anumite cuvinte din site link-uri catre site-uri din profil (asa cum testa parca Imedia si/sau Boom parca - remember reclama la Citroen(???)). In plus, problemele semnalate de voi, nu prea e un prim pas bun, insa probabil toate acestea se vor remedia in momentul in care programul va depasi granitele retelei. Sunt curios insa sa vad cand se va intampla asta.
-
De unde se genereaza codul care trebuie inserat intr-un website ?
Eu unu'.... n-am gasit
-
Nu a reusit nimeni sa afle care este faza?
-
-
Oricine poate sa isi faca cont la Arbocontext, dar daca nu ai site-uri in reteaua lor nu iti este activat meniul de unde sa poti genera codul.
Se pare ca dupa ce se vor mai calma apele vor avea si cei din afara retelei posibilitatea de a pune cod pe siteurile lor. Sa vedem ce se intampla...
-
Circuit inchis din start :) interesant... nici macar demo-uri nu au sa ne lamurim si noi cum este situatia.