Si...probabil, cel care a aprobat/semnat devizul respectivului plagiat va primi
un sut pt. rusinea adusa firmei. Cred ca in momentul in care responsabilii pt. respectivele manarii vor avea de platit un pret personal, le va creste si atentia :knockout:

