Cred că e vreo lună de zile, de cānd pe blogul meu apare un banner care nu se mai schimbă. Nu mai apar reclame text ci numai acel banner cu 2008 usa elections parcă. Utilizez Google Adsense, şi este poziţionat īn dreapta sus.
Ce pot face ca reclamele să revină la normal?
Adresa blogului este: ww.kesepian.eu (nu pot pune link, n-am īncă 10 mesaje pentru a putea pune link direct :( )

