Dragi băieți care le știți pe toate,
Încercați să fiți mai buni cu cei de vârstă mijlocie.:D Măcar pentru că de întinerit nu a întinerit nimeni, dar de îmbătrânit, îmbătrânim toți, inclusiv voi. Categoria respectivă nu a avut unde să învețe ceea ce voi ați învățat la școală sau acasă, de mici, pe calculatoarele cumpărate de cei de vârsta mijlocie ! Unii din categoria asta au învățat totuși destul de bine să se descurce, așa că nu generalizați, vă rog. Mai degrabă spuneți, cum îi ajutați voi pe cei nepricepuți, în afară de a-i critica ? Nu am văzut nicăieri un tutorial care să explice, de exemplu, cum se folosește Facebook, nu pentru "matrimoniale", ci pentru promovarea unui site, spre exemplu...