Dan, diferentele nu se rezuma la asta.
In anumite situatii portul acela de management e painea lui Dumnezeu!
In plus, RAID-ul la discuri te salvează garantat: una e să citești o alertă, să cumperi un disc și să-l schimbi și alta e să refaci (dacă ești acasă) un backup ce nu conține chiar toate datele.
În fine, dacă ai dru prin Timișoara te invit cu drag la un metru de bere.

