Banii romanesti sunt din plastic si nu mucegaiesc.
Sa-i transmita cineva lu Tom, sa nu-si mai tina banii in Euro ca nu e rentabil. Muncesti aiurea.
Versiune printabilă
asa este el, un tip sentimental,tine la ideea de europa unita &shit.
de aici si problemele cu hartia de euro, care se inverzesete imediat la umiditate, mai ales cea de 100.
Sa va spun si adevarul acum.
Primul milion l-am facut din vanzarea de aur.
Am mers intr-o excursie, am adormit in autocar, iar cand m-am trezit mi s-a parut ca sunt in ultimul nivel al unui joc pe care il jucam pe calculator, iar cei 5 din imaginea de mai jos sunt "the bosses" care trebuiau invinsi.
In mintea mea, dupa ce ii invingeam, trebuia sa urc scara aia si terminam jocul.
Milionul a provenit din vanzarea aurului cu care sunt imbracati:
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...65707870_n.jpg
BA, da voi ati platit impozit la fisc pe milion? Daca nu faceti juma-juma va dau in gat pentru evaziune
Eu mai am de facut 999.000 euro si ajung la milion.
report post!
sa-i dau ban?