Eu am facut primul milion de milioane la Monopoly. Dupa care mi i-a luat banca. Si din acele milioane, unul i l-a dat lu' Dan.
Versiune printabilă
Eu am facut primul milion de milioane la Monopoly. Dupa care mi i-a luat banca. Si din acele milioane, unul i l-a dat lu' Dan.
Eu l-am facut cu cartofi natur, am pus pat de ceapa, un strat de mere feliate, un start de dovlecei, apoi milionul stropit cu ulei de floarea soarelui. 45 de minute la cuptor, sare si piper dupa gust.
Pofta buna!
Bine, recunosc, la insistentele lui Tom.... eu l-am facut in 2parale
Dovada irefutabila
http://content.screencast.com/users/...03-13_1617.png
Stiam eu ca-ti place "cu finalizare."
Mi-as fi (2 i?) dorit totusi 2 lucruri:
- sa invatam din experienta altora, adica sa facem si noi milionul lor.
- sa vad cine cedeaza milionul.
Putin mai multe detalii va rog, ca nu pricpe decat nisa, dar nu si toti pasii. La Dan e simplu, bulan, dar la cei cu munca, e altceva.
Va rog insistent sa nu imi mai dati mesaje private prin care sa-mi cereti bani.
Chiar daca primul milion l-am castigat la loto... s-a dus demult. Acum traiesc pe bani munciti.
Pentru eventuale imprumuturi, adresati-va lui Tom (dar vedeti ca cere dobanda):
http://seology.com/shots/Tom-20130313-171202.jpg
Tom nu le are cu priceputu, el le are cu banii. De aia si a rupt si spinarea... e greu sa tot intorci la furca milioanele sa nu mucegaiasca...