cred ca asta ar fi primul lucru, pe care ar trebui ca fiecare din cei care pratica, sa il faca. intotdeauna incerc sa fac lucrul asta atunci cand siteul este pe un trend ascendent si capata linkuri naturale, vorbesc de un "link building paid" soft, daca pot spune asa, si nu agresiv.
fiecare cu strategiile lui, deja cred ca vorbesc prea mult.
off-topic: mi-am adus aminte de un film bun, legat de bursa (vechi ce-i drept insa pentru cei care nu l-au vazut il recomand cu caldura) Wall Street

