Ce parere aveti despre site-ul din titlu?

Ma intereaza, punctual:
1. design si usability
2. pe partea de SEO credeti ca e bine facut? ce as mai putea face?

Site-ul in varianta asta e urcat doar de 1 zi, varianta veche ar cam un an.

va multumesc,
cristi radulescu
wwww.theecho.ro