Salut. Ma numesc marius si am un site de ceva timp pe net......... este vb despre site-ul http://cereri.info

am facut multe modificari la el....... momentan site-ul nu este in constructe dar nici nu este finalizat... voi face mai multe update-uri... interesant este ca googlelul imi indexeaza doar prima pagina a site-ului .... si ma intreb de ce?

cuvantul cheie este felicitari.

momentan am decis sa fac un subdomeniu al site-ului felicitari.cereri.info unde sa am felicitarile electronice... oare e mai bine asa?

site-ul e momentan de vreo 5 luni pe net. am pr 6 dar nu prea multi vizitatori de pe google. Astept pareri cu privire la codul sursa css, java, etc...... tot ce vreti design......

mersi mult