Ce fac multe firme din Romania: folosind softuri si proxy-uri incearca sa genereze trafic care sa para cat mai real.
Ce fac eu: folosind un sistem bazat pe persoane reale si ip-uri ale acestor persoane reale incerc sa generez trafic care da, este real. Ce a dat Tom ca exemplu e ceva asemanator dar cum am zis: rezultatul e asemanator, mai putin metodele.
Am spus: riscuri zero.
Cu serp-ul: inca nu am un site care sa imi placa si in care sa merite sa investesc asa ca mai astept.
Cum functioneaza: de ce crezi ca ar fi corect sa iti spun acest mic secret al meu?
Am muncit ca sa il caut si sa il imbunatatesc fara sa cersesc nimanui sa imi dea detalii.

