Merci de PM LiviuC. Credeam ca este vorba de ceva mai complex. Daca imi permiti sa-ti dau un sfat, tu nu ai nevoie de un sistem de affiliere ci ai nevoie de optimizare la site, reclama adwords si facebook pana reusesti sa ridici site-ul.
Succes!
Merci de PM LiviuC. Credeam ca este vorba de ceva mai complex. Daca imi permiti sa-ti dau un sfat, tu nu ai nevoie de un sistem de affiliere ci ai nevoie de optimizare la site, reclama adwords si facebook pana reusesti sa ridici site-ul.
Succes!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)