Numele meu este adi... prietenii imi zic Lupanu , sunt din bucuresti si mai am putin si fac 20 de ani!
Imi place sa citesc orice despre lumea www-ului.
Versiune printabilă
Numele meu este adi... prietenii imi zic Lupanu , sunt din bucuresti si mai am putin si fac 20 de ani!
Imi place sa citesc orice despre lumea www-ului.
Bine ai venit! In sfarsit poti sa-i intrebi si pe ceilalti despre SEO :))
Bun venit pe Seopedia!
Bine ai venit la noi. Fa-te comod :)
Bun venit la noi :)
Bine ai venit pe Seopedia !
welcome lupanu.
Bun venit! Şedere plăcută să ai!
Bine ai venit! :)
va multumesc pt primire :):cool: :cool:
bine ca ai venit , lup batran ce esti ! :)
welcome to the club, batrane lup de mare :-)
Bine ai venit :)