Well, in primul rand, daca vrea factura, trebuie sa semneze si un contract + anexa.
Asta pentru rapiditate inseamna intalnire face 2 face. Transferul de bannere se face de fata cu clientul, online, chiar din browserul telefonului mobil.
In cazul in care nu doreste factura, se scade TVA`ul, nu se semneaza contract, deci costa fix 200Euro la cursul BNR din ziua platii. In cazul Acesta, intalnirea face 2 face este obligatorie.
In plus, avem sansa sa stam la o cafea si sa punem bannerele la cale Cred ca pentru tot poporul sezonul asta este ceva mai linistit deci nu`i mare stress ca ne vedem.

Evident, comisionul Adzone de 10% bannere pierdute la transfer din cont in cont este suportat de vanzator. Clientul primeste fix 1.000.000 de bannere 468px*60px.