am pus un site.astept aprobarea
am pus un site.astept aprobarea
Arata bine directorul. E script general si customizat de tine sau este facut special pt. acest site?
Oricum, bafta cu directorul.
PS. daca vrei, te astept sa-l propui in www . favpanel . com la sectiuna de directoare specializate.
Ultima modificare făcută de dorin.georgescu; 26th May 2008 la 22:19.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)