Da, m-am înscris şi eu. E drăguţ la prima vedere şi desing-ul, chiar dacă zici că e free, e destul de bun.
Da, m-am înscris şi eu. E drăguţ la prima vedere şi desing-ul, chiar dacă zici că e free, e destul de bun.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)