Normal ca daca maresc flota trebuie sa angajeze si oameni, masinile nu merg singure. Cat despre salariu minim, nu este asa. La UrgentCargus si DPD stiu sigur ca au bonul la livrare si ridicare colete(daca nu ma insel este aproximativ 1 leu). Daca livreaza si ridica colete ( 50 pe zi x 21 zile lucratoare) + salariu minim(sa zicem), cred ca se ajunge cat de cat la o suma frumusica, dar imi este greu sa cred ca in marile orase se lucreaza pe salariu minim.



Răspunde cu citat