Foloseste cineva serviciile siteului de plati online mentionat in titlu? sunteti multumiti?
Versiune printabilă
Foloseste cineva serviciile siteului de plati online mentionat in titlu? sunteti multumiti?
Nu, sunt mai scumpi decat alte variante de pe piata
nu dau nume dar verifica pe google care firme mai ofera solutii de epayment, sunt si altele care au destul de multi clienti
eu am trecut de la epayment la mobilpay, primul are comisioane absolut impovaratoare. Mobilpay mi se par si foarte flexibili, m-au ajutat de la modulul de plata pana la esalonarea transferurilor dupa cum au vrut muschii mei.