practic politicienii reprezinta statul si interesele lui, acesti politicieni sunt alesi de cetatenii statului. Nu e al lor, dar vorbesc in numele lui, cred... ziceam si eu ca idee....
Adica, sa fim seriosi, idiotii au pus taxe de mediu pentru masinile cu motoare mari, s-au agitat in stanga si dreapta ca ar trebui sa cumparam masini mici, ca acum sa mareasca taxele la masinile mici ca deh, e vorba de majoritatea si cati bani castigau de pe putinele Jeep-uri din tara...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)