Google ne lasa sa alegem doodle-ul pentru 1 Decembrie. Puteti vota aici.
Citat:
Juriul a selectat din mii de desene primite pe cele mai artistice și autentice 15 din fiecare grupă de vârstă (clasele 1-4, respectiv clasele 5-8).
Versiune printabilă
Google ne lasa sa alegem doodle-ul pentru 1 Decembrie. Puteti vota aici.
Citat:
Juriul a selectat din mii de desene primite pe cele mai artistice și autentice 15 din fiecare grupă de vârstă (clasele 1-4, respectiv clasele 5-8).
Sunt foarte misto toate.
Si sunt facute de copii. In aceeasi situatie am fost si eu, mi-au placut mai multe :)
D2-12.. asta e prea avansat. Ori cel care l-a desenat e un adult, ori copilul e un artist deja..
Votat si eu, am stat putin sa ma hotarasc, sunt reusite cam toate...
Or fi reusite toate, dar nu toate ne reprezinta. Am votat pe cel cu steagul romaniei.
Si un vote de la mine:)
E greu sa alegi, toate sunt foarte frumoase, pana la urma am votat care mi s-a parut mie cel mai bun.
Sunt drăguțe, tocmai pentru că sunt făcute de copii. Votat!
Si eu am votat, foarte frumoase!
ala de la 5-8 care incepe cu butelca de vin cred ca ne reprezinta bine! :)