Google ne lasa sa alegem doodle-ul pentru 1 Decembrie. Puteti vota aici.
Citat:
Juriul a selectat din mii de desene primite pe cele mai artistice și autentice 15 din fiecare grupă de vârstă (clasele 1-4, respectiv clasele 5-8).
Versiune printabilă
Google ne lasa sa alegem doodle-ul pentru 1 Decembrie. Puteti vota aici.
Citat:
Juriul a selectat din mii de desene primite pe cele mai artistice și autentice 15 din fiecare grupă de vârstă (clasele 1-4, respectiv clasele 5-8).
Sunt foarte misto toate.
Si sunt facute de copii. In aceeasi situatie am fost si eu, mi-au placut mai multe :)
D2-12.. asta e prea avansat. Ori cel care l-a desenat e un adult, ori copilul e un artist deja..
Votat si eu, am stat putin sa ma hotarasc, sunt reusite cam toate...
Or fi reusite toate, dar nu toate ne reprezinta. Am votat pe cel cu steagul romaniei.
Si un vote de la mine:)
E greu sa alegi, toate sunt foarte frumoase, pana la urma am votat care mi s-a parut mie cel mai bun.
Sunt drăguțe, tocmai pentru că sunt făcute de copii. Votat!
Si eu am votat, foarte frumoase!
ala de la 5-8 care incepe cu butelca de vin cred ca ne reprezinta bine! :)
Interesante desenele micutilor, am votat si eu.
Asteptam sa vedem rezultatul pe 1 Decembrie.
Chiar foarte frumoase toate, foarte rar reuseste batranul google sa ma surprinda si in mod placut.
Ati vazut juriul? :)
Am votat si eu o varianta din 5-8 care mi-a placut mai mult...dar poate Andreea Esca vrea altceva :)
A castigat doodle-ul D2-7, realizat de Iasmina Maria din Suceava. Premiul este de 15.000 de lei plus o bursa de studiu de 20.000. Nu-i rau, zic eu :)
Felicitari si La multi ani de 1 Decembrie, avem si noi doodle pur romanesc :)