-
- Sa ma intorc in 2008 cu stirist.com (adica sa-l readuc la minim 1.000 de unici pe zi, asa cum aveam in 2008). Se pare ca am terminat glorios ultima zi din 2011 cu 9.694 unici, iar pe 1 ian e un trafic de incurajare.
- Sa aduc la un nivel acceptabil stirileonline.info
- Sa dezvolt celelalalte domenii noi
- Sa fac un concediu la noi in tara (la munte)
- Sa fac un concediu in alta tara
-
Ok deci am inteles :D In principiu rezolutiile pentru userii SeoPedia pentru 2012 sunt:
-sanatate cat mai multa
-kg in minus
-bani in plus indiferent de procente
-munca serioasa
Va urez si eu un an nou fericit, plini de impliniri si multa incredere pentru a va indeplini ceea ce va doriti! La multi ani SeoPedia!
-
Am dat jos la finalul lui 2011 8kg, sper sa mai dau inca minim 5, dupa cum a spuns si Kidu pentru unii este prioritatea nr. 1
2- sanatate, asta va doresc la toti si un an mai bun.
3- anul acesta sa aduca o crestete de trafic de 25-30%
4- sa pornesc proiectele noi pe care le-am stabilit la finalul lui 2011
5- sa fie un an linistit
Va doresc An Nou Fericit si Sanatate!!!
-
In 2012 vreau.. mai mult. Mai mult traffic, mai multe castiguri, mai multi oameni care sa lucreze pentru mine, poate si mai multe proiecte, desi am deja 5 si cam aia e limita de proiecte de care sa ma pot ocupa atent zi de zi acum. Apoi, sa-mi termin masina pt show-uri si.. o saptamana la Amsterdam.
-
In 2012 vrea sa invat mult , sa bifez tara numarul 27 , sa ma ocup cum trebuie de cele 7 proiecte online , sa fiu sanatos .