Asta e chiar nebunie din partea celor de la South Park.
YouTube . com / watch?v=BV_GIBUo_Vc
nu pot posta linkuri inca![]()
Asta e chiar nebunie din partea celor de la South Park.
YouTube . com / watch?v=BV_GIBUo_Vc
nu pot posta linkuri inca![]()
Ultima modificare făcută de Florin Traian; 11th November 2010 la 22:19.
=)) Dezastru
Dap, noua metoda la moda de a scoate bani din link bait - tricouri personalizate.
Totusi justin bieber ”but hole” s-ar putea sa se supere de remarcile facute acolo. Dar e haios rau oricum.
nu cred ca chiar vand astia tricouri, totusi e south park astia fac misto de toata lumea.
da, dar nu e ala cu Coon & Friends![]()
O sa apara si cu coon&friends, ai rabdare nu fi asa copil![]()
lol, ok..
Ce e mai interesant sunt cele 50.000 de vizite in 3,4 zile. Ce e mai urat e ca pe US - Iphone gratis am scos extrem de putin .. si majoritatea traficului e US.. in fine ziceam si eu.
Ultima modificare făcută de Florin Traian; 16th November 2010 la 20:41.
Ca tot veni vorba, e voie sa fac un blog cu episoadele de southpark?
Ultima modificare făcută de Seph; 18th November 2010 la 12:23.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)