Salut gasca,
Gata, m-am hotarat. Forumul se inchide. Nu cred ca Romania are nevoie de un forum de SEO.
De ce?
Pentru ca exista http://www.promovareweb.com/asoc/index61.php <_<
Propun sa ne luam toti cartea asta si sa ne punem cu burta pe ea. :lol:
Versiune printabilă
Salut gasca,
Gata, m-am hotarat. Forumul se inchide. Nu cred ca Romania are nevoie de un forum de SEO.
De ce?
Pentru ca exista http://www.promovareweb.com/asoc/index61.php <_<
Propun sa ne luam toti cartea asta si sa ne punem cu burta pe ea. :lol:
Da ... mai ales ca e primul ghid si ca :
:D :D :D :D :D :DCitat:
Primul Ghid revolutionar din Romania in domeniul Optimizarii si Promovarii Online,care va Indruma Pas cu Pas catre Obtinerea uni trafic de calitate de peste 1500 Vizitatori Unici Pe Zi - Nu este nevoie de nici o investitie in programe de pay per click sau cine stie ce "servicii de promovare"!
:lol:Citat:
"Aceasta carte merita fiecare leu, in 5 zile traficul meu a crescut cu 80%.
Va multumesc mult, mult de tot!"
Radoi Catalin
Cluj, CJ
Man, lasa-ti chestile alea cu ce au spsu clientii "multumiti", alea sunt tehnici de marketing, referitor la ghidul de pe promovareweb.com eu zic ca e ceva diferit si din care poti invata ceva, mai bine cumperi un astfel de ghid decat sa platesti pt servicii de promovare online romanesti care nu sunt altceva decat bani aruncati.
Oricum chestia de pe promovareweb.com, nu e garantata si nu cred ca e cineva care ar putea sa garanteze pt o pozitie in top 10 pe google pt niste cuvinte cheie "cautate" :blink:
Netboss, da o fuga aici. Asa e frumos.
SI cata experienta ai tu despre "servicii de promovare online romanesti" ca sa declari ca "nu sunt altceva decat bani aruncati.".
1. Daca ai avut experiente personale negative cu firme fantoma, nu inseamna ca nu exista si societati sau persoane fizice sau metode genuine.
2. Pagina in cauza este o aberatie intelectuala, si nu are decat prostii pe ea.
3. Contine 95% minciuni si tehnici de inselare perversa.
O sa gasesti in aceasta comunitate destule motive sa iti schimbi gandirea actuala, oricum. Vei gasi si sprijin.
Inca nu ai inchis forumul?
In locul vostru m-as duce si as incerca alt ceva:
Sa fac sute de dolari on-line - http:// www. venit-online.com/form_cmd2.html (acelasi autor)
Sa castig intre 2500 si chiar 3000 de dolari lunar - http://www.roportal.ro/anunturi/anunt/GHID...CERI_ONLINE.htm (acelasi autor)
Sau mai degraba sa fac niste afaceri mai interesant de promovare a aceluiasi site - http://64.233.179.104/search?q=cache:t2RLL...ro&ct=clnk&cd=5 (acelasi autor)
Cred pana la urma ca vand niste bancnote cu eclipsa ca se scoate bine http://anunturigratuite.com/default.asp?ac...ed&txtKeyword=A (acelasi autor)
Acelasi afacerist. Ii spune Matei Horia.
P.S. Razvane, tu ti-ai facut cont de asociat si vrei sa scoti bani pe cheltuiala noastra. 30 Ron la fiecare cumparare. Bine ca stim.
Corect ... acolo am gasit si un anunt :Citat:
Postat īn original de ben @ Feb 22 2006, 11:54 PM) [post=10777
Deci e s]Citat:
matrimoniale romania floci
Cel mai bun site de matrimoniale din Romania!
Sau mai degraba sa fac niste afaceri mai interesant de promovare a aceluiasi site - http://64.233.179.104/search?q=cache:t2RLL...ro&ct=clnk&cd=5 (acelasi autor)[/QUOTE]
Corect ... acolo am gasit si un anunt :
Deci e super... avem si SEO si floci.Citat:
matrimoniale romania floci
Cel mai bun site de matrimoniale din Romania!
tipul e un impostor. copiaza de la altii si compileaza in ebookori pe care le vinde.
Avea o carte despre "cum sa seduci o fata in 6 minute" ...iar majoritatea informatiilor erau luate de pe Artaseductiei.ro si Sexnlp.ro. Am dat de el si tipul in fata amenintarilor cu diverse afectiuni fizice care s-ar putea sa i se intample a renuntat la proiectul cu cartea de seductie ba chiar a scos la vanzare domeniul si si-a cerut scuze :
http:// www.seductiesisex. com/ -
Citat:
Acest domeniu este de vanzare!
Va rugam sa ne contactati la adresa: seductiesisex@yahoo.com
sau
Matei Horia
Yahoo Messenger ID: horia_n2005
Telefon: 0727 876 482
Daca vedeti ca a copiat chestii de pe forum puteti sa ii faceti acelasi lucru. Cedeaza repede la amenintari..e doar un pustan.
"offtopic"
Bah m-ati speriat cu titlul asta de topic. :blink:
Sa va fie rusine.
"introtopic"
Sint stilul de site-uri propangadiste care vor venituri rapide. Astia sint cei care vorbeau unii de pe Seopedia ca nu au treaba cu SEO si ca doar cauta fraieri sa agate. Si intr-adevar sint fraieri care sa creada ce scrie acolo.
"Asa e sistemul domnle`"
"outrotopic"
Problema e..ce facem noi sa ii invatam SEO sau sa le putem presta servicii corecte SEO?
:mellow:
da, ar trebui ]Citat:
Postat īn original de Quatze @ Feb 23 2006, 06:37 AM) [post=10793
tipul e un impostor. copiaza de la altii si compileaza in ebookori pe care le vinde.
Avea o carte despre "cum sa seduci o fata in 6 minute" ...iar majoritatea informatiilor erau luate de pe Artaseductiei.ro si Sexnlp.ro. Am dat de el si tipul in fata amenintarilor cu diverse afectiuni fizice care s-ar putea sa i se intample a renuntat la proiectul cu cartea de seductie ba chiar a scos la vanzare domeniul si si-a cerut scuze :
http:// www.seductiesisex. com/ -
Daca vedeti ca a copiat chestii de pe forum puteti sa ii faceti acelasi lucru. Cedeaza repede la amenintari..e doar un pustan.
[/QUOTE]
da, ar trebui sa punem mana pe arme :wacko:
Iskander, vad ca-ti place spam-ul in topicuri. Mai avem si noi limite. Daca nu spui nimica, nu mai posta oriunde mai incape o replica.
Cine a ajuns sa cunoasca semnificatia acestor 3 litere (SEO) si mai ales, crede ca aceste 3 litere ii pot fi de ajutor, cred ca a depasit faza in care arunca bani pe carti cu o asemena descriere. Parca vinde leacuri pentru impotenta.
Cum poti īnepe īn timpul liber propria afacere pe internet, cum poti face peste $ 50 zilnic, adica peste $ 1500 / luna.
Nu conteaza experienta, vārsta, sau ocupatia actuala...
Acorda-mi 4 saptamāni ca sa te īnvat cum poti face cu adevarat bani pe internet... muncind doar 2-3 ore pe saptamana.
Eu trebuia sa fiu miliardar, la cat timp am pierdut pana acum.
Urmatorul pas este inceperea unei structuri de tip piramidal, ca sa se imbogateasca si altii, nu numai el (exceptandu-i pe cei care ii urmeaza sfaturile)
PS: sper ca nu s-o nimeri vreun cumparator care sa citeasca acest post si sa ma ia la injuraturi. ;)
Toate cele bune!
Daca vine vreun cumparator pe forum si te injura ii dau eu ban. Inseamna ca e mai i]Citat:
Postat īn original de Stelian @ Feb 23 2006, 11:38 PM) [post=10865
PS: sper ca nu s-o nimeri vreun cumparator care sa citeasca acest post si sa ma ia la injuraturi. ;)
[/QUOTE]
Daca vine vreun cumparator pe forum si te injura ii dau eu ban. Inseamna ca e mai incompetent ca ala care vinde.
Citat:
Postat īn original de Cristian Mezei @ Feb 22 2006, 11:58 PM) [post=10778
Care e]
Corect ... acolo am gasit si un anunt :
Deci e super... avem si SEO si floci.
[/QUOTE]
Care e faza, ca nu m-am prins? ;)
Era un anunt de la neogen acolo. Sau textad. Cu textul ala.Citat:
Postat īn original de netboss @ Feb 24 2006, 01:56 PM) [post=10908
A]
Care e faza, ca nu m-am prins? ;)
[/QUOTE]
Era un anunt de la neogen acolo. Sau textad. Cu textul ala.
Acum te-ai prins ? :rolleyes:
<div class='quotetop'>QUOTE(ben @ Feb 23 2006, 09:18 PM) Quoted post</div><div class='quotemain'>
Iskander, vad ca-ti place spam-ul in topicuri. Mai avem si noi limite. Daca nu spui nimica, nu mai posta oriunde mai incape o replica.
[/QUOTE]
@ben, eu am considerat ca am spus ceva. daca nu am fost destul de explicit este pentru ca nu am vrut, dig more ;)