eu cred ca e neserios. I-am trimis PM si nici macar n-a raspuns ca e interesat sau nu. De asemenea nici detalii nu a cerut.
Versiune printabilă
eu cred ca e neserios. I-am trimis PM si nici macar n-a raspuns ca e interesat sau nu. De asemenea nici detalii nu a cerut.
nici macar nu a precizat daca vrea sa fie site-ul in romana sau engleza :|
Stiti ceva... am primit PM-uri multe.. la care am fost interesat am raspuns care nu nu .. ce nu va e clar ?:| nu cont .. tot atata tre sa precizez .. am zis astept oferte ce .....X(
pai macar din respect puteai sa dai inapoi un "nu sunt interesat! Mersi."
de unde atata respect ma? nu ai invatat inca lectia? :))
Ei...va trebui sa o invat o data si o data :))
Este trist ca nu ai raspuns la Pm , pentru ca seopedia este o comunitate decenta si politicoasa !
Din pacate exceptiile confirma regula !
de unde atata respect in romania:)
aveam o nedumerire cu ceva legat de seo, l-am intrebat pe doxx pe mess
si mi-a cerut bani ptr ceva banal care am gasit pe google dupa 1 minut de cautari...