Cumpar site legal adik .. sa nu fie de muzica sau porn.. warez.. ceva de preferat sa fie legal sa bag pe el google adsense sau neogen .. astept PM cu venituri si mai multe detalii:headbang:
Versiune printabilă
Cumpar site legal adik .. sa nu fie de muzica sau porn.. warez.. ceva de preferat sa fie legal sa bag pe el google adsense sau neogen .. astept PM cu venituri si mai multe detalii:headbang:
te intereseaza ce am eu ? www.top-romania.info
nop ...
cred că domnul doreşte "sait pentru făcut bani" ieftin.
Ma oamenilor .. am la dispozitie 20 de mil. cumpar site+ continut .. deci astept oferte :| de banii astia cred ....
Probabil ai vrut sa spui 2000 de lei nu 20 milioane !
E cam mica suma pe care o ai !
Oferta ta suna exact ca atunci cand te duci la magazin si-i spui vanzatoarei ca vrei ceva de mancare si de sters la fund , iar cand ti se ofera o paine si o bucata de salam plus hartie de impachetat care sa-ti rezolve a doua cerinta , nu mai esti interesat !
dak spui tu :|
mai strangi 1500 RON si poate fi al tau -> http://forum.seopedia.ro/website-uri...n-adsense.html
eu cred ca e neserios. I-am trimis PM si nici macar n-a raspuns ca e interesat sau nu. De asemenea nici detalii nu a cerut.
nici macar nu a precizat daca vrea sa fie site-ul in romana sau engleza :|
Stiti ceva... am primit PM-uri multe.. la care am fost interesat am raspuns care nu nu .. ce nu va e clar ?:| nu cont .. tot atata tre sa precizez .. am zis astept oferte ce .....X(
pai macar din respect puteai sa dai inapoi un "nu sunt interesat! Mersi."
de unde atata respect ma? nu ai invatat inca lectia? :))
Ei...va trebui sa o invat o data si o data :))
Este trist ca nu ai raspuns la Pm , pentru ca seopedia este o comunitate decenta si politicoasa !
Din pacate exceptiile confirma regula !
de unde atata respect in romania:)
aveam o nedumerire cu ceva legat de seo, l-am intrebat pe doxx pe mess
si mi-a cerut bani ptr ceva banal care am gasit pe google dupa 1 minut de cautari...
mel .. si care era acea intrebare care mi`ai pus`o pe mess si ti`am cerut bani ? :|
post inchis.. am cumparat site !