Buna blueeyesromanesti,
Nu, nu caut sa adun posturi, insa sunt cam confuz .... am intrebat cat valoreaza, n-am spus nicaeri ca-l vand. Adun păreri ca sa-mi pot face o idee si apoi daca e, am sa-l scot si la vanzare. Deci, nu-nteleg de ce te iriti.
Profilul sitului e auto.
As aprecia niste pareri gen .... valoreaza cam 200 euro, valoreaza cca. 400 euro, etc.

