etarg de vanzare? si mi nu mi-a spus ? :)
ia sa vorbesc si eu cu el ;)
Versiune printabilă
etarg de vanzare? si mi nu mi-a spus ? :)
ia sa vorbesc si eu cu el ;)
intr-o discutie cu mihai stiu ca mi-a povestit de chestia asta...
pacat daca il da, ca merge bine si potentialul e mare.
chiar vorbeam cu el zilele trecute de etarg si-mi zicea ca nu prea are timp sa se ocupe de el ca si de alte proiecte de altfel (cu asta cred ca ne luptam toti de fapt).
oricum, cred ca ar fi frumos sa il chemam si pe el pe aici ... ca sa nu-l vorbim in lipsa :)
l-am invitat, sa-si vanda singur situl :)
Buna. Am de vanzare totcevrei.eu Are la ora actuala 410 utilizatori si peste 600 de anunturi. Mai are si un panou de control cu multiple operatiuni. Pt info contacteaza-ma la 0745 3 1 33 36. Sau PM
Portal orasul Onesti , cu de toate , imagini , stiri locale si nationale , anunturi , etc.Momentan siteul este inchis din cauza neplatii unor taxe , fapt ce m-a facut sa il vand , am domeniul cumparat de mine onesticity.ro.La efectuarea platii siteul se va debloca imediat.Pentru cei interesati sunati la 0723387178 , sau scrieti-mi la liviupav1967@gmail.com