1 site v retea de site-uri
am observat ca sunt mai multe site-uri care probabil apartin aceluiasi proprietar(la fiecare dintre site-uri se regaseste o lista identica de site-uri in blogroll si layout-urile sunt identice), sunt pe aceeasi nisa(pariuri) si abordeaza in mare parte aceleasi subiecte, nu stiu daca site-urile au fost lansate in aceeasi perioada sau pe parcursul mai multor luni/ani
intrebarea mea ar fi daca este mai avantajos crearea mai multor site-uri similare sau doar unul singur este suficient?