Total de acord, nu stiu de ce scrie in mesajul tau "WeaselMan" si nu "Expertu"... :roll:Citat:
Originally posted by Krumel
[b]WeaselMan critica bine intentionata nu ar trebui sa deranjeze niciodata. Pe nimeni.
Versiune printabilă
Total de acord, nu stiu de ce scrie in mesajul tau "WeaselMan" si nu "Expertu"... :roll:Citat:
Originally posted by Krumel
[b]WeaselMan critica bine intentionata nu ar trebui sa deranjeze niciodata. Pe nimeni.
Ok .Si nu are nimeni resurse SEO de adaugat ?
Firme , website-uri etc. :wink: