Merge foarte bine. Felicitari !
Versiune printabilă
Merge foarte bine. Felicitari !
Felicitari . Chiar buna ideea.
Strict la intrebarea, ta, raspunsul e nu, nu se merita.
Ca e o chestie interesanta pentru tine, ca sa inveti, da.
Ca utilitate insa nu e chiar atat de grozav. Plus ca de aia exista firebug sau developoer tools in IE care se cheama exact "Editor HTML real-time" :)
Pentru cei care intentioneaza sa il foloseasca: se pot adauga si scripturi javascript sau jquery, inclusiv cu jquery ui.
daca esti pasionat merita sa l dezvolti dar nu ca sa scoti si bani pe el
Am adaugat si completarea automata la css. Multumesc lui Cristi Ursut pentru idee :)
imi da si mie cineva o sugestie pentru domeniu? vreau sa iau unul .info de la godaddy ca tot sunt pomana:D
Eu iti recomand un .com. Nu e mare diferenta de cativa dolarei. Suna mai profi.
Nu cred ca e nevoie de domeniu .com, pentru ca oricum nu prea am planuri mari cu el.
De acum il puteti gasi pe: Real-Time HTML editor.
Bug: Cand dau pe link si dau cancel, nu ar trebui sa-mi insereze un link cu anchora null, ar trebui sa nu-mi bage nimic. Si sa nu trebuiasca sa dau de 2 ori cancel, odata pentru anchora si odata pentru link.