Tocmai am primit un spam SMS de la ZiuaIndragostitilor.net. Mai e cineva care a primit mizeria?
Designul site-ului apartine unui coleg de forum din cate stiu (vindea tema la un moment dat).
Versiune printabilă
Tocmai am primit un spam SMS de la ZiuaIndragostitilor.net. Mai e cineva care a primit mizeria?
Designul site-ului apartine unui coleg de forum din cate stiu (vindea tema la un moment dat).
Nichita, nu ma judeca gresit, eu am vandut / vand tema, site-ul nu imi apartine.
Raporteaza site-ul catorva dintre advertiserii 2p prezenti pe site si cred ca se vor lua masurile de rigoare.
Si mie imi pare cunoscuta tema, dar vad ca-i facuta de wallweb sau ceva de genu, scrie in style.css
LE: lol.. Calin, daca nu-i site-ul tau, tu n-ai nicio vina daca cel care a cumparat tema de la tine spameaza. Ca si cum daca cineva hack-ereste serverele NASA de pe windows, Microsoft e de vina :) Nichita doar zicea ca ii pare cunoscuta tema, atat
hahaha, oricine ar fi, a dat siteul jos.
L-am primit si eu dar nu am vizitat si site-ul.
Ideea cu numele de domeniu este buna, nu ma gandisem la ea, avea potential urias in perioada asta, dar vorba lui Tom, "vizitatori cu spam, mai greu".