Postat în original de
Obelix
Usurel haos, nu m-am referit la partenerii tai ci era o simpla parere. Ti-au mai raspuns si altii ca trebuie sa fii prost sa muncesti pe plantatia altuia. Iar acum zici ca ai gasit fraierul. Daca intr-adevar l-ai gasit, probabil dupa cateva zile sau saptamani o sa ceara domeniul in proprietate si se duce naibii colaborarea. Bineinteles, tu castigi.
Cum spuneam, prost serios n-am vazut pana acum.
PS: nu te lega de experienta mea in domeniu daca nu o cunosti pentru ca exista riscul sa tragi concluzii gresite.