Eu am primit fanii. Sunt foarte ok:)
Chiar daca timpul de livrare e un pic mai lung, pe mine nu ma deranjeaza catusi de putin. Dimpotriva, pare mai naturala evolutia contului.
Versiune printabilă
Eu am primit fanii. Sunt foarte ok:)
Chiar daca timpul de livrare e un pic mai lung, pe mine nu ma deranjeaza catusi de putin. Dimpotriva, pare mai naturala evolutia contului.
As vrea si eu un pachet. Da-mi un PM cu detalii
Tom ar trebui sa-ti ceri scuze. Omul a zis CLAR ca s-a oprit din luat comenzi si sa se astepte cand anunta el. Daca are doar 5 oua de vanzare nu e vina lui ca este cerere mare, el atata a promis, momentan, 5 oua.
Repede sa apara carcatoasi. Spor la pachete!
Prietene, omu a facut o oferta! Noi (multi) ne-am inscris la rand. Daca el posteaza vand pachete, si imediat posetaza: gata, eu ce vina am?
Atat de clar a fost, ca sunt inscrisi 20 de useri cu 200 pachete dupa ce el a zis ca "ma asteptam daor la 6-7, dar m-am oprit dupa 3".
Atat de clar a fost, ca
Deci ce vrei?
N-ai treaba?
Sau cauti cearta sa te descarci?
Mai livrezi fanii aia ?? au trecut 2 luni ....
Ma bag si eu la un pachet, astept randul :)
mai e valabil ?