Cam plin pe aici si comenzi destul de mari.. pe mine m-ar interesa doar un pachet = 1000 fani.
Sa-mi spui te rog daca mai ai timp... :D
Versiune printabilă
Cam plin pe aici si comenzi destul de mari.. pe mine m-ar interesa doar un pachet = 1000 fani.
Sa-mi spui te rog daca mai ai timp... :D
Ce ramane cumpar eu
Daca mai ramane ceva, trece-le in contul meu :)
As dori 5 pachete in cazul in care termenul de livrare nu ajunge la anul 2014
(Se poate sterge)
Aoleu..deja se discută lucruri importante despre ”plecare mea” :))
Acuma, revenind la subiect, voi încerca pe cât posibil să livrez fanii, iar plata se va face de fiecare în momentul în care livrarea este finalizată din partea mea. Deci, cu alte cuvinte, nimeni nu are nimic de pierdut - decât timp. Am uitat să precizez, că dacă livrarea unui pachet durează mai mult de o săptămână, atunci nu voi mai cere plata iar fanii livrați până în acel moment vă rămân drept bonus.
PS: Sincer vorbind, chiar nu mă așteptam la o avalanșă atât de mare. Preconizam că vor fi maxim 6-7 persoane, dar deja așteptările mele au fost cu mult întrecute.
Numai bine,
Niță Paul
@ Paul, daca prin absurd te eliberezi, i am in too cu cateva pachete.
1 pachet - 1 saptamana? Deci cele 50 de pachete ale mele vor dura 50 de saptamani?
Si va trebui sa astept pana le primesc...inca vreo 120 de saptamani? :))
ce interes a avut pentru 2 euro ... nu inteleg altii de ce tin de pret , ca oricum nu fac nimic pentru a putea livra fanii ?