wellcome :)
Versiune printabilă
wellcome :)
Un calduros "BINE AI VENIT" si sper ca ne mai indulcesti clipele cu intrebari la care doar moderatorii stiu sa raspunda, astfel mai aflam si noi ,multimea, noutati.
Bine ai venit si scuze de intarziere Ramona :)
Bine ai venit Ramona. Eu mi-am dat seama ca esti fata... am mirosit :D. Ma bucur sa vad mai multe doamne/domnisoare in domeniu.