Bine ai venit!
@Serban Cristian
:)))
Versiune printabilă
Bine ai venit!
@Serban Cristian
:)))
Bine ai venit!
@Serban Cristian
:)))
Multumesc tuturor pentru primirea neasteptat de calduroasa. Cat despre intrebarea legata de colaborari.. deocamdata nu am niciuna. Bine v-am gasit!
Bine ai venit Ioana !!!
Sunt primul de pe pagina 3, nu ???
.................................
Se pare ca iar m-am grabit :))
Bun venit :)
De regula dureaza pana sa prinzi ceva colaborari. Pana atunci insa... munca voluntara, incepand cu tine. De regula se cere portofoliu cat de cat: pana prinzi colaborari, scrie pt tine, ca sa ai ce arata.
Bine ai venit, Ioana!
Pe ce nisa esti mai in largul tau?