Sunt din Cluj-Napoca si lucrez in domeniul web-designului. Am si un site de ecommerce si mai multe domenii care asteapta continut.
Ma intrebam de ce nu pot posta un job aici?
Mai incerc....
Versiune printabilă
Sunt din Cluj-Napoca si lucrez in domeniul web-designului. Am si un site de ecommerce si mai multe domenii care asteapta continut.
Ma intrebam de ce nu pot posta un job aici?
Mai incerc....
Hei, bine ai venit!
Bine ai venit. Am impresia ca e limita de posturi la categoria Marketplace. (30 daca nu ma insel)
Bine ai venit Paul. Ar fi bine sa treci si pe aici http://forum.seopedia.ro/discutii-ad...-pe-forum.html , prefer sa vorbesc cu o persoana , nu cu siteul tau :P ; in plus e impotriva regulamentului. Si da , nu poti posta in marketplace.... deocamdata.
Salut. pgpdesign este un pseudonim / acronim (Paul Gabriel Pasztor)... Il folosesc in 1000 de forumuri. E adevarat ca la un moment dat (dupa multi ani) a aparut si un site cu numele asta. Nu am nici o legatura cu ei - dimpotriva - mi-a venit sa ma iau la palme ca nu am cumparat domeniul.
In cazul acesta, meaculpa.
Salut Paul si bine ai venit !
Bine ai venit :)
bine ai venit pe forum .
Welcome !!