Paypal .....heeeelp meeeeeeee
Salutare ..am o mare problema ... am cont paypal .. si recent mi-am bagat si cardul ..la inceput l-a acceptat ..mi-au luat 1,50$ sau euro ..ce erau , nu mai stiu d p card ...insa nu an descoperit acel digital-code de 4 cifre care trebuie introdus ... iar la cat sunt d prost al luat alt cod de pe extrasul de cont ..care evident nu era cel bun ... acum ...astia de la paypal nu-mi mai accepta cardul si din cate stiu mi-au cerut sa le trimit o copie dupa cartea de identitate si altceva ...prix fax ...are cineva idee cum pot sa deblochez cardul ? adica sa fac in asa fel incat sa-mi accepte cardul ? sper ca ma poate ajuta cineva.si sa-mi spuneti si unde gasesc nenorocitul ala d cod . :((