Am si eu nevoie de cateva sfaturi in legatura cu organizarea catorva concursuri.
In perioada urmatoare voi rebrandui un site important de al meu, ii voi schimba )numele de domeniu ) si m-am gandit ca sa fac aceasta schimbare mai vizibila, sa o promovez mai bine prin organizarea unui concurs.
Problema mea este ca nu prea stiu cum ar trebui organizat acest concurs astfel incat sa fie totul bine din punct de vedere legal, ce anume ar trebui sa fac.
