pentru orice suspiciune, legata de orice site, dati mesaj la fraude@trafic.ro (v www.trafic.ro/ajutor)
Versiune printabilă
pentru orice suspiciune, legata de orice site, dati mesaj la fraude@trafic.ro (v www.trafic.ro/ajutor)
E decizia voastra cum preluati mesajele pentru potentiale fraude. Eu prefer metoda de aici :)
e in lucru ;)Citat:
Postat în original de miromulus @ Apr 25 2006, 06:27 PM) [post=13883
Ce e in lucru ? Faceti si voi o inte]Citat:
Postat în original de adu @ Apr 26 2006, 07:19 AM) [post=13891
e in lucru ;)
[/QUOTE]
Ce e in lucru ? Faceti si voi o interfata de raportare similara ?
daCitat:
Postat în original de Cristian Mezei @ Apr 26 2006, 07:30 AM) [post=13892