pentru niste ajustari la un site.
astept mesaje pe pm.
Versiune printabilă
pentru niste ajustari la un site.
astept mesaje pe pm.
mai ai inca nevoie?
daca da ma gasesti pe YM: nanotel_ro
OF TOPIC: intodeauna am fost in bussines daca nu ti-ai dat seama
am gasit s-a rezolvat. multumesc tuturor de pm-uri
ai id de mess din 3 litere? foarte tare acum vazui
username-ul de aici are 3 litere. la mess nu am si oricum nu cred ca mai exista libere de 3.
m-am uitat aiurea eu doar punand mouseul pe iconita de YM :)