Buna,
Am trimis si eu oferta!
Versiune printabilă
Buna,
Am trimis si eu oferta!
Colaborat cu succes.
Colaborat cu succes.
Tocmai ce am scos banii de la banca. Cu alte cuvinte, colaborare incheiata cu succes. Sper ca sentimentul sa fie reciproc, dar probabil acest lucru va fi aflat dupa perioada in care linkul va sta pe blogul meu :) Multumesc.
Am facut rost de buget din nou, revin cu aceeasi cerinta ca-n si primul post.
Am Lasat PM!!!
Ai un Pm si de la mine
Va multumesc tuturor. S-a terminat si runda asta.
In total am incheiat parteneriate in urma topicului asta cu fix 40 persoane !!!
Declar oferta deschisa din nou.
Am colaborat fara probleme cu Kleampa. Recomand!